АКЦІЯ!
-3%










Фен-щітка Rowenta CF6330F0 Express Style — 800 Вт, іонізація, кераміка, турмалін
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні
Особливості
Фізичні
Габарити брутто
Гарантія
|
Артикул: (CF6330F0)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rowenta |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість температурних режимів | 2 |
| Потужність фена | 800 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Фен-щітка |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Функція іонізації | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.9 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 1.8 м |
| Користувальницькі характеристики | |
| Насадки | концентратор, щітка, щітка із пластиковими зубчиками |
| Режими потужності | 2 |
| Функції | іонізація, створення об'єму |
- Ціна: 1 733 ₴






