




Газова плита Hansa FCGW63193 — 71 л, конвекція, чавунні решітки, біла
Основні характеристики
Тип плити
Газова
Тип управління
Механічне
Таймер
Механічний
Варильна панель
Тип варильної панелі
Газова
Матеріал основи
Емаль
Кількість конфорок/зон нагріву
4
Матеріал грат
Чавун
Тип зон нагріву
Газові конфорки
Передня ліва конфорка
Діаметр 9,4 см
Потужність 3 кВт
Передня права конфорка
Діаметр 4,6 см
Потужність 1 кВт
Задня ліва конфорка
Діаметр 6,9 см
Потужність 1,75 кВт
Задня права конфорка
Діаметр 6,9 см
Потужність 1,75 кВт
Електрозапалювання
Автоматичний
Газ-контроль конфорок
Є
Духова шафа
Тип духової шафи
Газовий
Об'єм духовки
71 л
Кількість програм
2
Гриль
Електричний
Вертел
Ні
Конвекція
Ні
Кількість стекол дверцята духовки
3
Тип очищення духової шафи
Традиційна
Напрямні
Знімні
Місце для зберігання посуду
Є
Газ-контроль духовки
Так
Особливості
Гриль
Таймер
Фізичні характеристики
Особливості, додаткові характеристики
Рецепти на дверцятах
Таймер з вимкненням
Матеріал кришки
Скло
Колір виробника
Білий
Габарити (ВхШхГ)
85 х 60 х 60 см
Габарити упаковки (ВхШхГ)
97,5 х 62,5 х 71 см
Наявність шнура живлення
Є
Комплектація
Плита
Деко
Ґрати
Форсунки для зрідженого газу
Шнур живлення з вилкою
Інструкція
Гарантійний талон
Вага
43,7 кг
Вага в упаковці, кг
48,7 кг
Артикул: (FCGW63193)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hansa |
| Країна виробник | Польща |
| Варильна поверхня | Газова |
| Вид плити | Кухонна плита |
| Духова шафа | газовий |
| Колір корпусу | Білий |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Механічне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 43.7 кг |
| Характеристики духової шафи | |
| Газ-контроль духовки | Так |
| Кількість стекол дверцят духовки | 3 |
| Об'єм духової шафи | 71 л |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Електропідпал | Так |
| Клас енергоспоживання | A |
| Характеристики варильної поверхні | |
| Загальна кількість конфорок | 4 |
| Кількість газових конфорок | 4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 60 см |
| Можливості | нижній нагрів/(2 800 Вт), гриль/(2 000 Вт), Освітлення/(галогенна лампа) |
- Ціна: 21 085 ₴


