




Газова плита Hansa FCGX53021 — 60 л, чавунні решітки, нержавіюча
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Основні характеристики
Тип варильної поверхні
газова
Тип духовки
газова
Покриття варильної поверхні
нержавіюча сталь
Варильна поверхня
Матеріал решіток
чавун
Кількість газових конфорок
4шт
Духова шафа
Об'єм духовки
60л
Тип очищення
каталітична (при приготуванні)
Кількість режимів духовки
2
Тип гриля
електричний
Експлуатація
Безпека
газ-контроль духовки газ-контроль конфорок; дверцята з подвійним склом;
Аксесуари в комплекті
деко ProCook, решітка для смаження, глибокий лист
Додатково
підсвітка духовки; рожен; гриль електропідпал;
Можливість підключення до балонного газу
є
Форсунки для балонного газу в комплекті
є
Ящик для приладдя
висувний
Кришка
скляна
Фізичні характеристики
Колір
нержавіюча сталь
Ширина
50см
Висота
85см
Глибина
60см
Артикул: (FCGX53021)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hansa |
| Країна виробник | Польща |
| Варильна поверхня | Газова |
| Вид плити | Кухонна плита |
| Духова шафа | газовий |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Покриття варильної поверхні | нержавіюча сталь |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Механічне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 37.55 кг |
| Характеристики духової шафи | |
| Газ-контроль духовки | Так |
| Кількість стекол дверцят духовки | 2 |
| Об'єм духової шафи | 67 л |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Електропідпал | Так |
| Клас енергоспоживання | A |
| Характеристики варильної поверхні | |
| Загальна кількість конфорок | 4 |
| Кількість газових конфорок | 4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 60 см |
| Можливості | нижній нагрів/(2 800 Вт), гриль/(2 000 Вт) |
- Ціна: 18 511 ₴


