АКЦІЯ!
-10%


Випрямляч Remington Pro-Ceramic — 53 Вт, керамічне покриття, 150–235°C, дисплей, сірий
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
сновні
| Тип пристрою | щипці-випрямляч |
| Максимальна температура нагріву | 230 °C |
| Режими | випрямлення волосся |
| Колір | чорний зі сріблястим |
Особливості
| Поверхня нагрівального елементу стайлери | кераміка |
| титан | |
| Безпека | автоматичне вимикання /через 60 хв |
Фізичні
| Розмір пластини | 110 мм |
| Додатково | дисплей |
| плаваючі пластини | |
| В комплекті: сумка, 2 затискачі для волосся, гребінець, люстерко | |
| подовжені пластини | |
| шнур, що обертається | |
| швидкий розігрів |
Габарити брутто
| Ширина | 80 мм |
| Висота | 150 мм |
| Довжина | 340 мм |
| Вага | 0.80 кг |
| Об'єм | 0.0041 м3 |
Гарантія
| Гарантія | 36 місяців |
Артикул: (S5506GP)
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Remington |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Випрямлячі |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальна температура нагрівання | 235 °C |
| Призначення | для гладкої зачіски, для ефекту «природної хвилі», для спіральних (вертикальних) локонів, для горизонтальних локонів |
| Особливості | автовідключення, з терморегулятором |
| Режими | випрямлення волосся |
| Серія | PRO-Ceramic |
| Тип пристрою | щипці-випрямляч |
| Колір | чорний зі сріблястим |
- Ціна: 2 260 ₴

