АКЦІЯ!
-3%








Фен Rowenta Studio Dry Glow — 2100 Вт, іонізація, холодний обдув, чорний
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Основні
| Тип пристрою | фен |
| Потужність | 2100 Вт |
| Кіл-ть швидкісних режимів | 2 |
| Кіл-ть температурних режимів | 3 |
| Режими | іонізація /(генератор ионов) |
| холодний обдув | |
| Насадки в комплекті | концентратор |
| Особливості | петля для підвішування |
| Довжина шнура | 1.8 м |
| Колір | чорний |
| металік /Peau Cachemire Metal |
Фізичні
| Додатково | зйомна задня решітка для легкого очищення |
Габарити брутто
| Ширина | 220 мм |
| Висота | 300 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Вага | 0.82 кг |
| Об'єм | 0.0066 м3 |
Гарантія
| Гарантія | 24 місяця |
Артикул: (CV5820F0)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rowenta |
| Країна виробник | Китай |
| Колір корпусу | Чорний |
| Кількість температурних режимів | 3 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Потужність фена | 2100 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Фен |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Функція іонізації | Так |
| Холодний обдув | Так |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 1.8 м |
| Концентратор | Так |
| Петелька для підвішування | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Особливості | петля для підвішування |
| Режими | іонізація/(генератор ионов), холодний обдув |
- Ціна: 1 311 ₴

