




Фен Babyliss Air Power Pro — 2300 Вт, дифузор, іонізація, холодний обдув, чорно-рожевий
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Основні
| Тип пристрою | фен |
| Потужність | 2300 Вт |
| Кіл-ть швидкісних режимів | 2 |
| Кіл-ть температурних режимів | 3 |
| Живлення | від мережі |
| Режими | іонізація |
| холодний обдув | |
| Насадки в комплекті | дифузор |
| тонкий концентратор /2 шт | |
| Особливості | петля для підвішування |
| Довжина шнура | 2.8 м |
| Колір | чорний із рожевим |
Фізичні
| Швидкість повітряного потоку | 122 км/год |
| Додатково | керамічне покриття |
| АС мотор |
Габарити брутто
| Ширина | 100 мм |
| Висота | 260 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Вага | 1.13 кг |
| Об'єм | 0.0065 м3 |
Гарантія
| Гарантія | 36 місяців |
Артикул: (6716DE)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BaByliss |
| Країна виробник | Італія |
| Колір корпусу | Чорний |
| Кількість температурних режимів | 3 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Потужність фена | 2300 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Фен |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Функція іонізації | Так |
| Холодний обдув | Так |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дифузор | Так |
| Довжина мережевого шнура | 2.8 м |
| Концентратор | Так |
| Петелька для підвішування | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Особливості | петля для підвішування |
| Режими | іонізація, холодний обдув |
| Серія | Air Power Pro |
- Ціна: 3 499 ₴






