




Випрямляч Babyliss Super Styler ST485E — керамічний
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Отримайте салонні зачіски з прямим волоссям завдяки високій продуктивності плойки ST485E від BaByliss! З системою Micro Heating Matrix™ для вирівнювання кожного волоска, вона забезпечує оптимальні результати кожного разу, на будь-якій температурі і для будь-якого типу волосся. Волосся випрямляється без пошкоджень завдяки гладким керамічним пластинам, які легко ковзають.
Основні
| Тип пристрою | щипці-випрямляч |
| Кіл-ть температурних режимів | 5 |
| Мінімальна температура нагріву | 160 °C |
| Максимальна температура нагріву | 200 °C |
| Довжина шнура | 3 м |
| Колір | чорний |
Фізичні
| Розмір пластини | 28 мм (ширина) |
| Додатково | керамічне покриття |
| шнур, що обертається | |
| LED індикатор | |
| технологія Micro Heating Matrix™ /рівний розподіл температури по всій площині нагріву, моніторінг температри 50 разів в секунду | |
| мультівольтаж | |
| Комплектація | Інструкція |
| Випрямляч для волосся | |
| Термокилимок | |
| Захисна накладка |
Габарити брутто
| Ширина | 80 мм |
| Висота | 170 мм |
| Довжина | 360 мм |
| Вага | 1.10 кг |
| Об'єм | 0.0049 м3 |
Гарантія
| Гарантія | 36 місяців |
Артикул: (ST485E)
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | BaByliss |
| Країна виробник | Італія |
| Тип | Плойки |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина шнура | 3 м |
| Кіл-ть температурних режимів | 5 |
| Максимальна температура нагрівання | 200 °C |
| Призначення | для гладкої зачіски |
| Особливості | індикація нагріву, технологія Micro Heating Matrix |
| Серія | - |
| Тип пристрою | щипці-випрямляч |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 5 499 ₴





