АКЦІЯ!
-3%










Фен-щітка Rowenta Renewal Brush Active — 1000 Вт, іонізація, обертальна насадка, 5 насадок, чорний
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні
Особливості
Фізичні
Габарити брутто
Гарантія
|
Артикул: (UB9540F0)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rowenta |
| Країна виробник | Китай |
| Колір корпусу | Чорний |
| Кількість температурних режимів | 3 |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Потужність фена | 1000 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Фен-щітка |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Функція іонізації | Так |
| Холодний обдув | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.03 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 1.8 м |
| Петелька для підвішування | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | для гладкої зачіски, для об'єму, для горизонтальних локонів, для ефекту «природної хвилі», для вертикальних локонів |
| Насадки в комплекті | концентратор, обертальна щітка 50 мм з боксом для зберігання, обертальна щітка 40 мм з боксом для зберігання, щітка 30 мм з боксом для зберігання, вирівнююча щітка |
| Особливості | петля для підвішування, знімна решітка, обертання насадки, іонізація |
| Режими | іонізація, холодний обдув |
| Серія | Brush Active |
- Ціна: 3 222 ₴





