АКЦІЯ!
-10%










Фен-щітка Philips 7000 Series — 1000 Вт, іонізація, холодний обдув, чорний
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Тип фену |
| ||
| Споживана потужність, (Вт) |
| ||
| Особливості |
| ||
| Колір виробника |
|
Режими роботи і насадки
| Кількість швидкісних режимів |
| ||
| Кількість температурних режимів |
| ||
| Режими |
| ||
| Технології для догляду за волоссям |
| ||
| Кількість насадок в комплекті |
| ||
| Насадки |
| ||
| Діаметр щітки |
| ||
| Напрямок обертання щітки |
|
Фізичні характеристики
| Довжина шнура |
| ||
| Комплектація |
| ||
| Країна виробництва |
| ||
| Гарантійний термін |
| ||
| Бренд |
|
Артикул: (BHA715/00)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Philips |
| Країна виробник | Китай |
| Колір корпусу | Чорний |
| Кількість температурних режимів | 3 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Потужність фена | 1000 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Фен-щітка |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Функція іонізації | Так |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 1.8 м |
| Петелька для підвішування | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | для гладкої зачіски, для природної хвилі, для об'єму |
| Насадки в комплекті | щітка з висувною щетиною 30 мм, щітка з різною щетиною 50-мм і 30-мм |
| Особливості | петля для підвішування, іонізація |
| Серія | 7000 Series |
- Ціна: 3 982 ₴





