АКЦІЯ!
-5%










Випрямляч Ardesto Pearl Cream — 50 Вт, керамічне покриття, подача пари, бежевий
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Випрямляч Ardesto Pearl Cream, 50Вт, 140-230C, кераміка, з функцією подачі пару, бежевий (HS-Y701PERL)
Випрямляч ARDESTO Pearl Cream – стильний і зручний інструмент для стайлінгу. У цій моделі поєднано ефективність, безпеку та елегантний дизайн. Завдяки керамічному покриттю пристрій дбайливо вирівнює волосся, запобігаючи його пошкодженню. Передбачено 4 температурних режими (140 °C, 170 °C, 200 °C , 230 °C), що дає змогу вибрати оптимальний для укладання волосся різних типів. Потужність 50 Вт забезпечує ефективну роботу пристрою. Модель має поліпшену систему вирівнювання волосся за допомогою пари. Автоматичне вимикання через 45 хв роботи гарантує безпеку щодо використання. Пристрій має кабель живлення, який обертається на 360°, і спеціальну петельку для підвішування, що робить його зручними щодо використання і зберігання.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Випрямлячі |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кіл-ть температурних режимів | 4 /130/170/200/230 °C |
| Максимальна температура нагрівання | 230 °C |
| Потужність | 50 Вт // 100-240 В/ 50/60 Гц |
| Особливості | покращена система вирівнювання волосся за допомогою пари, індикація температури роботи та режиму пари |
| Серія | Pearl Cream |
| Тип пристрою | випрамляч |
| Колір | Бежевий |
- Ціна: 1 512 ₴






