АКЦІЯ!
-3%










Плойка Babyliss — кварц кераміка, D 19 мм, 160–210°C, чорно-рожевий
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Тип пристрою | плойка |
| Потужність, ВТ | 37 |
| Температура нагріву | 160-210 °C |
| Кіль-ть температурних режимів | 6 |
| Час нагріву,с | 60 |
| Матеріал покриття | кераміка |
| Призначення | Для горизонтальних локонів Для природної хвилі Для спіральних (вертикальних) локонів |
| Особливості | З терморегулятором Захист від перегріву |
| Довжина кабелю | 250 |
| Комплектація | Плойка Килимок Інструкція |
| Колір | Чорно-рожевий |
| Гарантія | 36 місяців |
Артикул: (C450E)
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | BaByliss |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Плойки |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина шнура | 2.5 м |
| Кіл-ть температурних режимів | 6 |
| Максимальна температура нагрівання | 210 °C |
| Потужність | 37 Вт |
| Призначення | для спіральних (вертикальних) локонів, для природної хвилі, для горизонтальних локонів |
| Особливості | з терморегулятором, LED-дисплей із білим підсвічуванням |
| Живлення | від мережі |
| Серія | Curling Tong |
| Тип пристрою | плойка |
| Колір | чорний із рожевим |
- Ціна: 1 799 ₴



