




Випрямляч Babyliss Steam Lux Styler ST596E — чорний
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Тип пристрою | випрямляч |
| Потужність, ВТ | 56 |
| Температура нагріву | 170-210 °C |
| Матеріал покриття | Керамічне покриття пластин з технологією Titanium Ceramic |
| Призначення | Для гладкої зачіски |
| Особливості | Функція пари: рівномірний розподіл пари по всій площині з ефектом кондиціювання Керамічне покриття пластин з технологією Titanium Ceramic Висувний гребінець для розплутування волосся Термо килимок в комплекті |
| Довжина кабелю, см | 250 |
| Комплектація | Вирівнювач волосся Термо килимок Інструкція Гарантійний талон |
| Колір | Чорний |
| Гарантія | 36 місяців |
Артикул: (ST596E)
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | BaByliss |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Випрямлячі |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина шнура | 2.5 м |
| Кіл-ть температурних режимів | 5 |
| Максимальна температура нагрівання | 210 °C |
| Потужність | 56 Вт |
| Призначення | для гладкої зачіски |
| Особливості | функція пари/рівномірний розподіл пари по всій площині з ефектом кондиціювання, висувний гребінець для розплутування волосся |
| Живлення | від мережі |
| Серія | Steam Luxe Styler |
| Технології для догляду за волоссям | Titanium Ceramic |
| Тип пристрою | щипці-випрямляч |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 7 599 ₴




