АКЦІЯ!
-3%








Випрямляч Babyliss Smooth Control — 49 Вт, 170–235°C, керамічне покриття, чорний
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Тип пристрою | Випрамляч |
| Потужність, ВТ | 49 |
| Температура нагріву | 235 |
| Кіль-ть температурних режимів | 13 |
| Час нагріву | 15 секунд |
| Матеріал покриття | кераміка |
| Призначення | для рівного волосся |
| Особливості | Автоматичне відключення |
| Довжина кабелю | 3м |
| Комплектація | Вирівнювач волосся Чохол для зберігання Інструкція Гарантійний талон |
| Функціональні особливості | Поворот шнура на 360° |
| Колір | Чорний |
| Габарити | 32х3х3 см |
| Гарантія | 36 місяців |
Артикул: (ST298E)
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | BaByliss |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Випрямлячі |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина шнура | 3 м |
| Кіл-ть температурних режимів | 13 |
| Максимальна температура нагрівання | 235 °C |
| Потужність | 49 Вт |
| Призначення | для рівного волосся |
| Особливості | обертання шнура на 360° |
| Серія | Smooth Control |
| Технології для догляду за волоссям | Advanced Ceramics |
| Тип пристрою | щипці-випрямляч |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 2 666 ₴

