АКЦІЯ!
-10%










Плойка Remington Pro Soft Curl — кераміка, D 25 мм, 130–220°C, дисплей, понад 300 Вт, чорний
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Пристрій | плойка (щипці) |
| Потужність | 52 Вт |
| Tемпературні режими | 7 |
| Максимальна температура нагріву | 220 °C |
| Функції | іонізація |
| Насадки | щипці |
| Довжина шнура | 1.8 м |
| Вага | 545 г / вес в упаковке |
Гарантійний термін: 36
Артикул: (CI6325)
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Remington |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Плойки |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина шнура | 1.8 м |
| Максимальна температура нагрівання | 220 °C |
| Потужність | 52 Вт |
| Призначення | для спіральних (вертикальних) локонів, для горизонтальних локонів |
| Особливості | термостійкий накінечник |
| Серія | Pro Soft Curl |
| Тип пристрою | плойка (щипці) |
| Форма плойки | циліндрична |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 1 630 ₴


