




Фен Remington AIRvive — 1600 Вт, дифузор, іонізація, холодний обдув, фіолетово-золотий
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Потужність, Вт - 1600
Режими та функції:
- Іонізація
- Екорежим
- Захист від перегріву
- Подавання холодного повітря
- Турборежим
Тип - Звичайний
Особливості - Петля для підвішування
Вид насадки:
- Дифузор
- Концентратор
Тип іонізації - Генератор іонів
Тип мотора - BLDC
Кількість швидкостей - 3
Кількість температурних режимів - 4 та більше
Насадки:
- Плоский повітряний концентратор
- Дифузор
Комплектація:
- Фен
- Плоский магнітний повітряний концентратор
- Дифузор магнітний
- Інструкція
- Гарантійний талон
Додаткові характеристики
Додаткова інформація:
Фен має легкий та ергономічний Т-подібний дизайн, зручний для тривалого використання без навантаження на зап’ястя
Технологія Ionic Air Technology усуває статичну електрику та зберігає природну вологу волосся до 24 годин
Мікрокондиціонери з антифриз-ефектом активуються при подачі теплого повітря та запобігають пухнастості волосся протягом усього дня Комфортне сушіння шкіри голови завдяки режиму Comfort+™, що чергує тепле та прохолодне повітря
Фен створює менше шуму (до 72 дБ), тому процес сушіння менш дратівливий і комфортніший
Магнітні насадки (концентратор і дифузор) легко знімаються та обертаються на 360°, що полегшує укладання
Професійна довжина кабелю — 3 метри — забезпечує повну свободу рухів під час сушіння
Поставляється у преміальній упаковці — чудовий варіант для подарунка
Довжина шнура - 3 м
Рівень шуму - 72 дБ
Швидкість повітряного потоку - 240 км/ч
Електроізоляція - Клас II
Розміри, вага
Габарити приладу (ВхШхГ)- 24.1 x 31.8 x 10.1 см
Габарити упаковки (ВхШхГ) - 33.6 x 50.1 x 32.7 см
Вага- 0.593 кг
Вага в упаковці - 0.808 кг
Сфера використання - Побутовий
Додаткові характеристики
Швидкість обертання мотора 110?000 об/хв
Швидкість подачі повітря до 240 км/год
Загальна кількість налаштувань 12 комбінацій (температура + швидкість)
Колір - Золотистий / Фіолетовий
Артикул: (EC8930)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Remington |
| Країна виробник | Китай |
| Колір корпусу | Фіолетовий |
| Кількість температурних режимів | 4 |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Потужність фена | 1600 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Фен |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Функція іонізації | Так |
| Холодний обдув | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.593 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дифузор | Так |
| Довжина мережевого шнура | 3 м |
| Концентратор | Так |
| Петелька для підвішування | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Особливості | петля для підвішування, двигун BLDC |
| Режими | турборежим, іонізація, захист від перегрівання, генератор іонів, екорежим, подавання холодного повітря |
| Серія | AIRVive |
- Ціна: 5 123 ₴





