




Фен-щітка Babyliss Big Hair Dual AS952E — золотиста
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тип керування
- Механічне
Призначення
- Для природної хвилі
- Для спіральних (вертикальних) локонів
- Прикореневого об'єму
Насадки у комплекті
- Щітка зі штучною щетиною
Довжина шнура
- 250 см
Покриття нагрівального елемента
- Кераміка
Функції та особливості
- Іонізація
- Захист від перегріву
- Насадка, що обертається
- Холодне обдування
Потужність
- 600 Вт
Кількість температурних режимів
- 2 шт
Індикація нагріву
- Без індикації
Кількість швидкостей
- 1 шт
Вага
- 0.65 кг
Вага в упаковці
- 1 кг
Габарити пристрою (В x Ш x Г)
- 4.5 х 30 х 4.5 см
Габарити упаковки (В x Ш x Г)
- 16 х 39.6 х 9.5 см
Колір
- Золотистий
Комплектація
- Фен-щітка
Обертові керамічні насадки 50 мм і 40 мм
Інструкція
Додаткові характеристики
- Вибір напрямку обертання
Шарнірний шнур
Країна реєстрації бренду
- Франція
Гарантія
- 36 місяців офіційної гарантії від виробника
Країна-виробник товару
- Китай
Артикул: (AS952E)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BaByliss |
| Країна виробник | Китай |
| Колір корпусу | Золотий |
| Кількість температурних режимів | 2 |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Потужність фена | 600 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Фен-щітка |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Функція іонізації | Так |
| Холодний обдув | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.65 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 2.5 м |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | для спіральних (вертикальних) локонів, для природної хвилі, для прикореневого об'єму |
| Насадки в комплекті | щітка зі штучною щетиною |
| Особливості | обертання насадки, іонізація, холодний обдув, шарнірний шнур |
| Серія | Big Hair Dual |
- Ціна: 3 143 ₴






