




Фен Babyliss DC — 2200 Вт, дифузор, іонізація, холодний обдув, чорний
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Основні характеристики
Потужність
- 2200 Вт
Режими та функції
- Іонізація
- Захист від перегріву
- Подавання холодного повітря
Тип
- Звичайний
Особливості
- Петля для підвішування
Вид насадки
- Дифузор
- Концентратор
Тип мотора
- DC
Кількість швидкостей
- 2
Кількість температурних режимів
- 3
Насадки
- Концентратор стандартний 9 мм
Дифузор
Комплектація
- Фен
Насадки
Інструкція
Додаткові характеристики
Довжина шнура
- 1.95 м
Розміри, вага
Габарити приладу (ВхШхГ)
- 26 х 21 х 8 см
Габарити упаковки (ВхШхГ)
- 28 х 23 х 10 см
Вага
- 0.45 кг
Вага в упаковці
- 1.05 кг
Сфера використання
- Побутові
Колір
- Чорний/рожеве золото
Країна реєстрації бренду
- Франція
Гарантія
- 36 місяців офіційної гарантії від виробника
Країна-виробник товару
- Китай
Артикул: (D570DE)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BaByliss |
| Країна виробник | Китай |
| Колір корпусу | Чорний |
| Кількість температурних режимів | 3 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Потужність фена | 2200 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Фен |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Функція іонізації | Так |
| Холодний обдув | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.45 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дифузор | Так |
| Довжина мережевого шнура | 1.95 м |
| Концентратор | Так |
| Петелька для підвішування | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Особливості | петля для підвішування, знімна решітка, іонізація, холодний обдув, DC-двигун |
| Серія | Turbo Shine |
- Ціна: 1 625 ₴


