




Фен Babyliss Smooth Pro — 2100 Вт, дифузор, холодний обдув, чорний
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
- Потужність: 2100 Вт
- Тип мотора: професійний AC мотор
- Швидкість потоку повітря: до 106 км/год
- Виробництво: Італія
- Технологія проти пухнастості: Іонізація
- Режими: 2 температури / 2 швидкості
- Кнопка холодного повітря: з фіксацією
- Насадки: ультратонкий концентратор 6 мм, дифузор
- Шнур: професійний, 2,8 м
- Гарантія: 5 років
- Пакування: повністю підлягає переробці, без пластику
Артикул: (6709DE)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BaByliss |
| Країна виробник | Китай |
| Колір корпусу | Чорний |
| Кількість температурних режимів | 2 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Потужність фена | 2100 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Фен |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Функція іонізації | Так |
| Холодний обдув | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.454 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дифузор | Так |
| Довжина мережевого шнура | 2.8 м |
| Концентратор | Так |
| Петелька для підвішування | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Особливості | петля для підвішування, знімна решітка, іонізація, холодний обдув/кнопка з фіксацією, AC-двигун |
| Серія | Smooth Pro |
- Ціна: 2 357 ₴




