




Мікрохвильова піч Hansa AMGB20E2GB — вбудована, 20 л, 900 Вт, гриль, дисплей, чорна
| Тип | вбудована |
| Колір | чорний |
| колір та матеріал лицьової частини | чорне скло |
| Об'єм | 20 л |
| Номінальна потужність (Вт) | 1200 Вт |
| Кількість автопрограм | 9 програм |
| Потужність мікрохвиль (Вт) | 700 Вт |
| Потужність гриля (Вт) | 900 Вт |
| Гриль | кварцовий |
| Кількість рівнів потужності | 6 рівнів |
| Тип дисплея/макс. час роботи | LED дисплей (червоний) / 95 мин |
| Управління | кнопкове + регулятор |
| Тип відкриття дверцят | кнопка |
| Діаметр поворотного столу | 24,5 см |
| Комбі гриль | комбі гриль |
| Швидкий старт | Швидкий старт |
| Блокування від дітей | Блокування від дітей |
| Колір порожнини | нержавіюча сталь |
| Розморожування | за вагою / - |
| Рівень шуму | 54 дБ |
| Освітлення | освітлення |
| Панель – мовна версія | піктограми |
| Длина шнура питания (см) | 101 см |
| Мультихвильова система | мультихвильова система |
| Розміри порожнини (мм) | 198 x 315 x 297 мм |
| Металеві грати | Металеві грати |
Артикул: (AMGB20E2GB)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hansa |
| Країна виробник | Китай |
| Вбудована техніка | Так |
| Гриль | Так |
| Колір корпусу | Чорний |
| Максимальна потужність мікрохвиль | 1200 Вт |
| Об`єм | 20 л |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Електронне |
| Користувальницькі характеристики | |
| Відкриття дверцят | кнопкою |
| Рівнів потужності | 6 |
| Функції | Гриль/(900 Вт), Освітлення, Мікрохвилі/(700 Вт), Розморожування за вагою, Блокування від дітей, Функція Комбі (гриль та мікрохвилі), Швидкий старт |
- Ціна: 9 917 ₴

