АКЦІЯ!
-3%










Мультиварка Tefal MultiCook&Stir RK905A34 — 1200 Вт, чаша 5 л, автоматичне помішування
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Тип | мультиварка |
| Потужність | 1200 Вт |
| Загальний об'єм | 5 л |
| Управління | кнопкове |
| Кількість програм | 20 шт |
| Програми | Випічка |
| Тушкування | |
| Запікання | |
| Жарка | |
| Йогурт | |
| Готування за типами інгредієнтів | |
| Дитяче меню | |
| Су-від | |
| Каша | |
| Рис | |
| Суп | |
| Десерти | |
| Плов | |
| Мультикухар | |
| Пароварка | |
| Підтримка температури | |
| Таймер відстрочки | |
| Змішування | |
| Габарити ( ВxШxГ ) | 33.2 х 48.4 х 32.2 см |
(RK905A34)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tefal |
| Кількість програм приготування | 20 |
| Об'єм чаші | 5 л |
| Об`єм | 5 л |
| Призначення | Побутове |
| Споживана потужність | 1200 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип приладу | Мультиварка |
| Тип управління | Електронне |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити ( ВxШxГ ) | 33.2 х 48.4 х 32.2 см |
| Номінальна напруга | 220 |
| Програми | Випічка, Тушкування, Запікання, Жарка, Йогурт, Готування за типами інгредієнтів, Дитяче меню, Су-від, Каша, Рис, Суп, Десерти, Плов, Мультикухар, Пароварка, Підтримка температури, Таймер відстрочки, Змішування |
- Ціна: 8 819 ₴





