АКЦІЯ!
-10%






Пароочисник Sencor SSC3001YL — 1000 Вт, 350 мл, 3 бар, жовтий
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Тип | портативний/ручний |
| Споживана потужність | 1000 Вт |
| Максимальний тиск пара | 3 бар |
| Обсяг бака для води | 0.35 л |
| Насадки | точкове сопло |
| тканинна насадка | |
| кутова | |
| кругла щітка | |
| для мийки вікон | |
| Довжина мережевого шнура | 4 м |
| Вага | 1 кг |
(SSC3001YL)
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sencor |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1 кг |
| Довжина мережевого шнура | 4 м |
| Максимальний тиск пара | 3 бар |
| Насадки | точкове сопло, тканинна насадка, кутова, кругла щітка, для мийки вікон |
| Обсяг бака для води | 0.35 л |
| Тип | портативний/ручний |
- Ціна: 1 492 ₴

