АКЦІЯ!
-3%


Плита Beko FSM57300GW — електрична, склокерамічна, 60 л, біла
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Технічні характеристики Beko FSM57300GW:
Основні параметри
| Вид | варильна поверхня з духовкою |
| Тип | електрична |
| Управління | механічне |
| електронне | |
| Клас енергоспоживання | A |
| Робоча поверхня | склокерамічна |
| Кількість конфорок | 4 |
| Тип духовки | електрична |
| Обсяг духовки | 60 л |
| Кількість скла дверцят | 2 |
| Можливості | Розморожування |
| Гриль | |
| Освітлення | |
| Верхній нагрів + нижній нагрів | |
| 7 видів нагрівання | |
| Верхній + нижній нагрів із конвекцією | |
| Конвекція з кільцевим нагрівачем | |
| Верхній нагрів з конвекцією | |
| Нижній нагрів з конвекцією | |
| Колір | білий |
| Вага | 41.2 кг |
| Висота | 85 см |
| Ширина | 50 см |
(FSM57300GW)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BEKO |
| Варильна поверхня | електрична |
| Вид плити | Кухонна плита |
| Духова шафа | електричний |
| Колір корпусу | Білий |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 41.2 кг |
| Характеристики варильної поверхні | |
| Загальна кількість конфорок | 4 |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Клас енергоспоживання | A |
| Характеристики духової шафи | |
| Кількість стекол дверцят духовки | 2 |
| Об'єм духової шафи | 60 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| Можливості | розморожування, гриль, Освітлення, Верхній нагрів + нижній нагрів, 7 видів нагрівання, Верхній + нижній нагрів із конвекцією, конвекція з кільцевим нагрівачем, Верхній нагрів з конвекцією, Нижній нагрів з конвекцією |
| Покриття варильної поверхні | склокерамічна |
- Ціна: 17 734 ₴

