


Плитка настільна Sencor SCP1503WH-EUE4 — електрична, 1 конфорка, біла
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Ідеально підходить для студентських гуртожитків, котеджів або кемпінгу Конфорка діаметром 18 см Регулятор температури для встановлення бажаної температури Світловий індикатор Захист від перегріву Протиковзкі ніжки Компактні розміри Проста експлуатація та очищення Дуже портативний Довжина шнура живлення: 0,8 м Розміри (ширина x глибина x висота): 247 x 283 x 81 мм Вага: 2,3 кг Максимальна споживана потужність: 1500 ВтВид | настільна плита |
| Тип | електрична |
| Управління | механічне |
| Кількість конфорок | 1 |
| Колір | білий |
| Вага | 2 кг |
| Висота | 8.1 см |
| Ширина | 24.7 см |
| Глибина | 28.3 см |
(SCP1503WH-EUE4)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sencor |
| Варильна поверхня | електрична |
| Вид плити | Настільна |
| Духова шафа | електричний |
| Колір корпусу | Білий |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Механічне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2 кг |
| Характеристики варильної поверхні | |
| Загальна кількість конфорок | 1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 28.3 см |
- Ціна: 960 ₴

