




Плитка настільна Sencor SCP1504BK-EUE4 — електрична, 1 конфорка, чорна
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ідеально підходить для студентських гуртожитків, котеджів або кемпінгу
Конфорка діаметром 18 см
Регулятор температури для встановлення бажаної температури
Світловий індикатор
Захист від перегріву
Протиковзкі ніжки
Компактні розміри
Проста експлуатація та очищення
Дуже портативний
Довжина шнура живлення: 0,8 м
Розміри (ширина x глибина x висота): 247 x 283 x 81 мм
Вага: 2,3 кг
Максимальна споживана потужність: 1500 Вт
| Вид | настільна плита |
| Тип | електрична |
| Управління | механічне |
| Кількість конфорок | 1 |
| Колір | чорний |
| Вага | 2 кг |
| Висота | 8.1 см |
| Ширина | 24.7 см |
| Глибина | 28.3 см |
(SCP1504BK-EUE4)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sencor |
| Варильна поверхня | електрична |
| Вид плити | Настільна |
| Духова шафа | електричний |
| Колір корпусу | Чорний |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Механічне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2 кг |
| Характеристики варильної поверхні | |
| Загальна кількість конфорок | 1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 28.3 см |
- Ціна: 970 ₴





