АКЦІЯ!
-3%










Фен Babyliss 6704E — 2000 Вт, AC-мотор, дифузор, холодне повітря, чорний
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Основні
| Тип пристрою | фен |
| Потужність | 2000 Вт |
| Кіл-ть температурних режимів | 2 |
| Режими | холодний обдув |
| Насадки в комплекті | концентратор |
| Особливості | петля для підвішування |
| Довжина шнура | 2.8 м |
| Колір | чорний |
| Вага | 400 г |
Особливості
| Безпека | захист від перегрівання |
Габарити брутто
| Ширина | 240 мм |
| Висота | 260 мм |
| Довжина | 90 мм |
| Вага | 0.95 кг |
| Об'єм | 0.0056 м3 |
Гарантія
| Гарантія | 36 місяців |
(6704E)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BaByliss |
| Колір корпусу | Чорний |
| Кількість температурних режимів | 2 |
| Потужність фена | 2000 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Фен |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Холодний обдув | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.4 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 2.8 м |
| Концентратор | Так |
| Петелька для підвішування | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Особливості | петля для підвішування |
| Режими | холодний обдув |
- Ціна: 2 086 ₴



