




Фен Babyliss 6715DE Compact Pro — 2400 Вт, іонізація, дифузор, чорний
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Основні
| Тип пристрою | фен |
| Потужність | 2400 Вт |
| Кіл-ть швидкісних режимів | 2 |
| Кіл-ть температурних режимів | 3 |
| Режими | захист від перегрівання |
| холодний обдув | |
| Насадки в комплекті | концентратор /9 мм |
| дифузор | |
| тонкий концентратор /6 x 75 мм | |
| Особливості | петля для підвішування |
| Довжина шнура | 2.8 м |
| Колір | чорний |
| Вага | 600 г |
Фізичні
| Комплектація | Інструкція |
| Фен | |
| Насадка - концентратор /2 шт |
Габарити брутто
| Ширина | 250 мм |
| Висота | 90 мм |
| Довжина | 260 мм |
| Вага | 1.09 кг |
| Об'єм | 0.0059 м3 |
Гарантія
| Гарантія | 60 місяців |
(6715DE)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BaByliss |
| Колір корпусу | Чорний |
| Кількість температурних режимів | 3 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Потужність фена | 2400 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Фен |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Функція іонізації | Так |
| Холодний обдув | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.6 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дифузор | Так |
| Довжина мережевого шнура | 2.8 м |
| Концентратор | Так |
| Петелька для підвішування | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Особливості | петля для підвішування, іонізація |
| Режими | захист від перегрівання, холодний обдув |
- Ціна: 3 599 ₴


