АКЦІЯ!
-3%










Фен Babyliss CordKeeper D374DE — 2000 Вт, іонізація, 3 режими, змотування шнура
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Основні
| Тип пристрою | фен |
| Потужність | 2000 Вт |
| Кіл-ть швидкісних режимів | 2 |
| Кіл-ть температурних режимів | 3 |
| Режими | іонізація |
| холодний обдув | |
| Насадки в комплекті | концентратор |
| дифузор | |
| Колір | чорний |
Фізичні
| Додатково | зйомний фільтр |
| обертання шнура на 360 град | |
| витягування мережевого шнура | |
| Комплектація | Інструкція |
| Фен | |
| Насадки (2шт.) |
Габарити брутто
| Ширина | 230 мм |
| Висота | 100 мм |
| Довжина | 280 мм |
| Вага | 1.04 кг |
| Об'єм | 0.0064 м3 |
Гарантія
| Гарантія | 12 місяців |
(D374DE)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BaByliss |
| Колір корпусу | Чорний |
| Кількість температурних режимів | 3 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Потужність фена | 2000 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Фен |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Функція іонізації | Так |
| Холодний обдув | Так |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дифузор | Так |
| Концентратор | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Особливості | роздільне регулювання температури і повітряного потоку |
| Режими | іонізація, холодний обдув |
- Ціна: 2 394 ₴


