




Фен Babyliss Shine Pro 6713DE — 2200 Вт, іонізація, дифузор, холодне повітря
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фен для волосся BaByliss 6713DE стане чудовим доповненням повсякденності не тільки для досвідченого майстра, а й для новачка в б'юті-сфері. Його професійні властивості і простота використання вражають навіть найсуворіших критиків! Paris Shine Pro прекрасно справляється із завитками будь-якої довжини і густоти, забезпечує їх надійну фіксацію, абсолютно не травмуючи структуру, не провокуючи сухості, ламкості, утворення посічених кінчиків
Основні
| Тип пристрою | фен |
| Потужність | 2200 Вт (споживана) |
| Кіл-ть швидкісних режимів | 2 |
| Кіл-ть температурних режимів | 2 |
| Режими | турборежим |
| іонізація | |
| холодний обдув | |
| Насадки в комплекті | концентратор |
| дифузор | |
| Особливості | петля для підвішування |
| Довжина шнура | 2.8 м |
| Колір | чорний |
| Вага | 0.51 г |
Фізичні
| Швидкість повітряного потоку | 110 км/год |
| Додатково | АС мотор |
| Покриття нагрівального елементу | турмалін |
| кераміка | |
| Габарити (ШхДхГ) | 24.3 х 26.2 х 9.3 см |
| Комплектація | Інструкція |
| Гарантійний талон | |
| Фен | |
| Насадки (2шт.) |
Габарити брутто
| Ширина | 240 мм |
| Висота | 90 мм |
| Довжина | 260 мм |
| Вага | 1.07 кг |
| Об'єм | 0.0056 м3 |
Гарантія
| Гарантія | 24 місяця |
(6713DE)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BaByliss |
| Колір корпусу | Чорний |
| Кількість режимів роботи | 2 |
| Кількість температурних режимів | 2 |
| Потужність фена | 2200 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Фен |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Холодний обдув | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.51 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дифузор | Так |
| Довжина мережевого шнура | 2.8 м |
| Концентратор | Так |
| Петелька для підвішування | Так |
- Ціна: 2 618 ₴



