АКЦІЯ!
-3%










Фен Babyliss Turbo Smooth D572DE — 2200 Вт, іонізація, дифузор, 3 режими
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Основні
| Тип пристрою | фен |
| Потужність | 2200 Вт |
| Кіл-ть швидкісних режимів | 2 |
| Кіл-ть температурних режимів | 3 |
| Число швидкостей повітряного потоку | 2 шт |
| Режими | іонізація |
| решітка знімна | |
| холодний обдув | |
| Насадки в комплекті | концентратор |
| дифузор | |
| Особливості | петля для підвішування |
| Довжина шнура | 1.95 м |
| Колір | чорний |
| Вага | 450 г |
Особливості
| Безпека | захист від перегрівання |
Фізичні
| Додатково | DC двигун |
| Габарити (ШхДхГ) | 21х26х8 см |
| Комплектація | Інструкція |
| Фен | |
| Насадки (2шт.) |
Габарити брутто
| Ширина | 230 мм |
| Висота | 100 мм |
| Довжина | 280 мм |
| Вага | 0.97 кг |
| Об'єм | 0.0064 м3 |
Гарантія
| Гарантія | 24 місяця |
(D572DE)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BaByliss |
| Колір корпусу | Чорний |
| Кількість температурних режимів | 3 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Потужність фена | 2200 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Фен |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Функція іонізації | Так |
| Холодний обдув | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.45 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дифузор | Так |
| Довжина мережевого шнура | 1.95 м |
| Концентратор | Так |
| Петелька для підвішування | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Особливості | петля для підвішування |
| Режими | іонізація, решітка знімна, холодний обдув |
- Ціна: 1 590 ₴



