АКЦІЯ!
-10%










Фен Panasonic EH-NA65 — 2000 Вт, іонізація, дифузор, холодне повітря
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Основні
| Тип пристрою | фен |
| Потужність | 2000 Вт |
| Кіл-ть швидкісних режимів | 3 |
| Кіл-ть температурних режимів | 4 |
| Режими | парозволожувач |
| автовимкнення | |
| холодний обдув | |
| Насадки в комплекті | концентратор |
| дифузор | |
| для висушування волосся | |
| Особливості | петля для підвішування |
| Колір | чорний із рожевим |
| Вага | 600 г |
Особливості
| Безпека | захист від перегрівання |
Фізичні
| Габарити (ШхДхГ) | 231.5 х 215 х 91.5 см (без насадки) |
Габарити брутто
| Ширина | 320 мм |
| Висота | 250 мм |
| Довжина | 120 мм |
| Вага | 1.25 кг |
| Об'єм | 0.0096 м3 |
Гарантія
| Гарантія | 12 місяців |
(EH-NA65-K865)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Panasonic |
| Колір корпусу | Чорний |
| Кількість температурних режимів | 4 |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Потужність фена | 2000 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Фен |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Холодний обдув | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.6 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дифузор | Так |
| Концентратор | Так |
| Петелька для підвішування | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Особливості | петля для підвішування |
| Режими | парозволожувач, автовимкнення, холодний обдув |
- Ціна: 4 810 ₴

