




Фен Panasonic EH-ND65 — дорожній, 2000 Вт, 3 режими, чорний
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Основні
| Тип пристрою | фен |
| Потужність | 2000 Вт |
| Кіл-ть швидкісних режимів | 3 |
| Режими | захист від перегрівання |
| холодний обдув | |
| Насадки в комплекті | концентратор |
| Особливості | складна ручка |
| Колір | чорний |
| Вага | 330 г |
Габарити брутто
| Ширина | 150 мм |
| Висота | 110 мм |
| Довжина | 280 мм |
| Вага | 0.63 кг |
| Об'єм | 0.0046 м3 |
Гарантія
| Гарантія | 36 місяців |
(EH-ND65-K865)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Panasonic |
| Колір корпусу | Чорний |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Потужність фена | 2000 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Фен |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Холодний обдув | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.33 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Концентратор | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Особливості | складна ручка |
| Режими | захист від перегрівання, холодний обдув |
- Ціна: 1 426 ₴




