АКЦІЯ!
-3%










Фен Panasonic EH-NE83 — дорожній, 2500 Вт, іонізація, холодне повітря
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Пристрій | фен /професійний |
| Потужність | 2500 Вт |
| Режими потужності | 2 |
| Tемпературні режими | 3 |
| Функції | іонізація |
| Насадки | концентратор |
| Петля для підвішування | ![]() |
(EH-NE83-K865)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Panasonic |
| Колір корпусу | Чорний |
| Кількість температурних режимів | 3 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Потужність фена | 2500 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Фен |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Функція іонізації | Так |
| Холодний обдув | Так |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Концентратор | Так |
| Петелька для підвішування | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Особливості | петля для підвішування, іонізація |
| Режими | іонізація, холодний обдув |
- Ціна: 2 326 ₴




