АКЦІЯ!
-8%










Фен Philips 3000 Series BHD308 — дорожній, 1600 Вт, дифузор, холодне повітря
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Тип пристрою | фен дорожній |
| Серія | 3000 Series |
| Потужність | 1600 Вт |
| Кіл-ть швидкісних режимів | 3 |
| Кіл-ть температурних режимів | 3 |
| Режими | одночасна подача гарячих і холодних потоків повітря, холодний обдув |
| Насадки в комплекті | концентратор, насадка ThermoProtect, для дбайливого висушування /ThermoProtect |
| Особливості | петля для підвішування, складна ручка |
| Довжина шнура | 1.8 м |
| Колір | чорний |
Гарантійний термін: 24
(BHD308/10)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Philips |
| Колір корпусу | Чорний |
| Кількість температурних режимів | 3 |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Потужність фена | 1600 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Фен |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Холодний обдув | Так |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 1.8 м |
| Концентратор | Так |
| Петелька для підвішування | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Особливості | петля для підвішування, складна ручка |
| Режими | одночасна подача гарячих і холодних потоків повітря, холодний обдув |
| Серія | 3000 Series |
- Ціна: 1 292 ₴




