АКЦІЯ!
-7%










Фен Philips 3000 Series BHD350 — 2100 Вт, іонізація, холодне повітря, рожево-чорний
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Основні
| Тип пристрою | фен |
| Потужність | 2100 Вт |
| Кіл-ть швидкісних режимів | 6 |
| Кіл-ть температурних режимів | 6 |
| Режими | іонізація |
| холодний обдув | |
| Насадки в комплекті | концентратор /14 мм |
| насадка ThermoProtect | |
| Особливості | петля для підвішування |
| Довжина шнура | 1.8 м |
| Колір | чорний із рожевим |
| Вага | 617 г |
Особливості
| Безпека | захист від перегрівання |
Габарити брутто
| Ширина | 300 мм |
| Висота | 220 мм |
| Довжина | 90 мм |
| Вага | 0.81 кг |
| Об'єм | 0.0059 м3 |
Гарантія
| Гарантія | 24 місяця |
(BHD350/10)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Philips |
| Колір корпусу | Чорний |
| Кількість температурних режимів | 6 |
| Кількість швидкостей | 6 |
| Потужність фена | 2100 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Фен |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Функція іонізації | Так |
| Холодний обдув | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.617 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 1.8 м |
| Концентратор | Так |
| Петелька для підвішування | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Особливості | петля для підвішування |
| Режими | іонізація, холодний обдув |
| Серія | 3000 Series |
- Ціна: 1 391 ₴





