АКЦІЯ!
-10%










Фен Philips 5000 Series BHD530 — 2300 Вт, іонізація, дифузор, холодне повітря
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Основні
| Тип пристрою | фен |
| Потужність | 2300 Вт |
| Кіл-ть температурних режимів | 3 |
| Число швидкостей повітряного потоку | 2 шт |
| Режими | холодний обдув |
| Насадки в комплекті | концентратор /11 мм |
| дифузор | |
| Особливості | петля для підвішування |
| Довжина шнура | 1.8 м |
| Колір | білий з рожевим |
| Вага | 729 г |
Особливості
| Безпека | захист від перегрівання |
Фізичні
| Додатково | іонізація |
| ThermoShield |
Габарити брутто
| Ширина | 310 мм |
| Висота | 110 мм |
| Довжина | 230 мм |
| Вага | 0.95 кг |
| Об'єм | 0.0078 м3 |
Гарантія
| Гарантія | 24 місяця |
(BHD530/00)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Philips |
| Колір корпусу | Білий |
| Кількість температурних режимів | 3 |
| Потужність фена | 2300 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Фен |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Холодний обдув | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.729 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дифузор | Так |
| Довжина мережевого шнура | 1.8 м |
| Концентратор | Так |
| Петелька для підвішування | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Особливості | петля для підвішування |
| Режими | холодний обдув |
| Серія | 5000 Series |
- Ціна: 2 854 ₴





