АКЦІЯ!
-10%










Фен Philips 7000 Series BHD720 — 1800 Вт, іонізація, дифузор, турборежим
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Основні
| Тип пристрою | фен |
| Потужність | 1800 Вт |
| Кіл-ть температурних режимів | 4 |
| Число швидкостей повітряного потоку | 2 шт |
| Режими | іонізація |
| холодний обдув | |
| Насадки в комплекті | магнітний дифузор |
| Особливості | петля для підвішування |
| Довжина шнура | 1.8 м |
| Колір | фіолетовий |
Особливості
| Безпека | захист від перегрівання |
Фізичні
| Додатково | мінеральний іон |
| Комплектація | Фен |
Габарити брутто
| Ширина | 110 мм |
| Висота | 330 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Вага | 1.42 кг |
| Об'єм | 0.0029 м3 |
Гарантія
| Гарантія | 24 місяця |
(BHD720/10)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Philips |
| Колір корпусу | Фіолетовий |
| Кількість температурних режимів | 4 |
| Потужність фена | 1800 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Фен |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Функція іонізації | Так |
| Холодний обдув | Так |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дифузор | Так |
| Довжина мережевого шнура | 1.8 м |
| Петелька для підвішування | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Особливості | петля для підвішування |
| Режими | іонізація, холодний обдув |
| Серія | 7000 Series |
- Ціна: 4 711 ₴





