АКЦІЯ!
-10%










Фен Philips 7000 Series BHD723 — 1800 Вт, іонізація, дифузор, фіолетовий
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Основні
| Тип пристрою | фен |
| Потужність | 1800 Вт |
| Кіл-ть швидкісних режимів | 2 |
| Кіл-ть температурних режимів | 4 |
| Режими | іонізація |
| холодний обдув | |
| Насадки в комплекті | концентратор |
| магнітний дифузор | |
| Особливості | петля для підвішування |
| Довжина шнура | 1.8 м |
| Колір | фіолетовий |
| Вага | 550 г |
Фізичні
| Додатково | технологія ThermoShield Advanced |
| Комплектація | Інструкція |
| Гарантійний талон | |
| Фен | |
| Насадки |
Габарити брутто
| Ширина | 110 мм |
| Висота | 330 мм |
| Довжина | 290 мм |
| Вага | 1.41 кг |
| Об'єм | 0.0105 м3 |
Гарантія
| Гарантія | 24 місяця |
(BHD723/10)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Philips |
| Колір корпусу | Фіолетовий |
| Кількість температурних режимів | 4 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Потужність фена | 1800 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Фен |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Функція іонізації | Так |
| Холодний обдув | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.55 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дифузор | Так |
| Довжина мережевого шнура | 1.8 м |
| Концентратор | Так |
| Петелька для підвішування | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Особливості | петля для підвішування |
| Режими | іонізація, холодний обдув |
| Серія | 7000 Series |
- Ціна: 4 711 ₴





