АКЦІЯ!
-10%










Фен Philips BHD272 — 2100 Вт, іонізація, 4 режими, холодне повітря, чорний
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Основні
| Тип пристрою | фен |
| Потужність | 2100 Вт |
| Кіл-ть швидкісних режимів | 6 |
| Кіл-ть температурних режимів | 4 |
| Режими | холодний обдув |
| Насадки в комплекті | концентратор |
| Особливості | петля для підвішування |
| Довжина шнура | 1.8 м |
| Колір | чорний |
Особливості
| Безпека | захист від перегрівання |
Фізичні
| Швидкість повітряного потоку | 130 км/год |
| Додатково | іонізація |
| знімна решітка | |
| мотор AC | |
| налаштування температури ThermoProtect | |
| Комплектація | Інструкція |
| Фен | |
| Насадка - концентратор |
Габарити брутто
| Ширина | 300 мм |
| Висота | 100 мм |
| Довжина | 230 мм |
| Вага | 1.00 кг |
| Об'єм | 0.0069 м3 |
Гарантія
| Гарантія | 24 місяця |
(BHD272/00)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Philips |
| Колір корпусу | Чорний |
| Кількість температурних режимів | 4 |
| Кількість швидкостей | 6 |
| Потужність фена | 2100 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Фен |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Холодний обдув | Так |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 1.8 м |
| Концентратор | Так |
| Петелька для підвішування | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Особливості | петля для підвішування |
| Режими | холодний обдув |
- Ціна: 2 126 ₴



