АКЦІЯ!
-9%










Фен Philips DryCare BHD274 — 2200 Вт, іонізація, дифузор, холодне повітря
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Основні
| Тип пристрою | фен |
| Потужність | 2200 Вт |
| Кіл-ть швидкісних режимів | 2 |
| Режими | іонізація |
| технологія ThermoProtect | |
| холодний обдув | |
| Насадки в комплекті | концентратор |
| дифузор | |
| Колір | чорний |
Фізичні
| Швидкість повітряного потоку | 130 км/год |
Габарити брутто
| Ширина | 290 мм |
| Висота | 220 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Вага | 1.12 кг |
| Об'єм | 0.0051 м3 |
Гарантія
| Гарантія | 24 місяця |
(BHD274/00)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Philips |
| Колір корпусу | Чорний |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Потужність фена | 2200 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Фен |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Функція іонізації | Так |
| Холодний обдув | Так |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дифузор | Так |
| Концентратор | Так |
| Петелька для підвішування | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Особливості | петля для підвішування, іонізація |
| Режими | іонізація, технологія ThermoProtect, холодний обдув |
| Серія | DryCare Essential |
- Ціна: 2 644 ₴


