АКЦІЯ!
-3%










Фен Philips DryCare Essential BHD003 — дорожній, 1400 Вт, холодне повітря
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Основні
| Тип пристрою | фен |
| Потужність | 1400 Вт |
| Кіл-ть швидкісних режимів | 2 |
| Насадки в комплекті | концентратор |
| Особливості | петля для підвішування |
| складна ручка | |
| Довжина шнура | 1.8 м |
| Колір | білий з рожевим |
| Вага | 330 г |
Фізичні
| Додатково | мотор DС |
| Габарити (ШхДхГ) | 10 x 25 x 7 см |
| Комплектація | Інструкція |
| Гарантійний талон | |
| Фен | |
| Насадка - концентратор |
Габарити брутто
| Ширина | 120 мм |
| Висота | 80 мм |
| Довжина | 220 мм |
| Вага | 0.41 кг |
| Об'єм | 0.0021 м3 |
Гарантія
| Гарантія | 24 місяця |
(BHD003/00)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Philips |
| Колір корпусу | Білий |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Потужність фена | 1400 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Фен |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.33 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 1.8 м |
| Концентратор | Так |
| Петелька для підвішування | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Особливості | петля для підвішування, складна ручка |
| Режими | 2 температурні режими |
| Серія | DryCare Essential |
- Ціна: 716 ₴




