АКЦІЯ!
-3%










Фен Philips EssentialCare BHC010 — дорожній, 1200 Вт, холодне повітря, чорний
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Основні
| Тип пристрою | фен |
| Потужність | 1200 Вт |
| Кіл-ть швидкісних режимів | 3 |
| Режими | технологія ThermoProtect |
| холодний обдув | |
| Особливості | петля для підвішування |
| складна ручка | |
| Довжина шнура | 1.5 м |
| Колір | чорний |
Габарити брутто
| Ширина | 70 мм |
| Висота | 220 мм |
| Довжина | 110 мм |
| Вага | 0.40 кг |
| Об'єм | 0.0017 м3 |
Гарантія
| Гарантія | 24 місяця |
(BHC010/10)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Philips |
| Колір корпусу | Чорний |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Потужність фена | 1200 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Фен |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Холодний обдув | Так |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 1.5 м |
| Концентратор | Так |
| Петелька для підвішування | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Особливості | петля для підвішування, складна ручка |
| Режими | технологія ThermoProtect, холодний обдув |
| Серія | EssentialCare |
- Ціна: 716 ₴






