




Фен Remington MyStylist D2000 — 1900 Вт, іонізація, холодне повітря, чорний
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Основні
| Тип пристрою | фен |
| Потужність | 1900 Вт |
| Кіл-ть температурних режимів | 2 |
| Число швидкостей повітряного потоку | 2 шт |
| Режими | іонізація |
| холодний обдув | |
| Насадки в комплекті | концентратор |
| Особливості | петля для підвішування |
| Довжина шнура | 1.8 м |
| Колір | чорний |
| Вага | 520 г |
Особливості
| Безпека | захист від перегрівання |
Фізичні
| Додатково | компактний фен |
| знімна решітка | |
| DC двигун | |
| Габарити (ШхДхГ) | 21х25х6 см |
| Комплектація | Інструкція |
| Фен | |
| Насадка - концентратор |
Габарити брутто
| Ширина | 190 мм |
| Висота | 260 мм |
| Довжина | 90 мм |
| Вага | 0.64 кг |
| Об'єм | 0.0044 м3 |
Гарантія
| Гарантія | 36 місяців |
(D2000)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Remington |
| Колір корпусу | Чорний |
| Кількість температурних режимів | 2 |
| Потужність фена | 1900 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Фен |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Функція іонізації | Так |
| Холодний обдув | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.52 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 1.8 м |
| Концентратор | Так |
| Петелька для підвішування | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Особливості | петля для підвішування |
| Режими | іонізація, холодний обдув |
- Ціна: 999 ₴





