АКЦІЯ!
-9%






Фен Remington On The Go D1500 — дорожній, 2000 Вт, складна ручка, чорний
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Пристрій | фен |
| Потужність | 2000 Вт |
| Tемпературні режими | 2 |
| Функції | сушка волосся |
| Насадки | дифузор |
| Петля для підвішування | ![]() |
| Складна ручка | ![]() |
| Довжина шнура | 1.8 м |
(D1500)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Remington |
| Колір корпусу | Чорний |
| Кількість температурних режимів | 2 |
| Потужність фена | 2000 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Фен |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дифузор | Так |
| Довжина мережевого шнура | 1.8 м |
| Петелька для підвішування | Так |
| Складна ручка | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Особливості | петля для підвішування, складна ручка |
| Режими | сушка волосся |
| Серія | On The Go |
- Ціна: 963 ₴


