



Фен Remington Silk AC9096 — 2400 Вт, іонізація, дифузор, червоний
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Основні параметри
Повний список параметрів
Основні
| Тип пристрою | фен |
| Потужність | 2400 Вт |
| Режими | турборежим |
| іонізація | |
| холодний обдув | |
| Насадки в комплекті | концентратор |
| дифузор | |
| Особливості | петля для підвішування |
| Довжина шнура | 3 м |
| Колір | червоний |
Фізичні
| Швидкість повітряного потоку | 110 км/год |
| Додатково | зйомний фільтр |
Габарити брутто
| Ширина | 110 мм |
| Висота | 240 мм |
| Довжина | 300 мм |
| Вага | 1.30 кг |
| Об'єм | 0.0079 м3 |
Гарантія
| Гарантія | 60 місяців |
(AC9096)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Remington |
| Колір корпусу | Рожевий |
| Потужність фена | 2400 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Фен |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Функція іонізації | Так |
| Холодний обдув | Так |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дифузор | Так |
| Довжина мережевого шнура | 3 м |
| Концентратор | Так |
| Петелька для підвішування | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Особливості | петля для підвішування |
| Режими | турборежим, іонізація, холодний обдув |
| Серія | Silk |
- Ціна: 2 081 ₴

