АКЦІЯ!
-10%










Фен Remington Thermacare Pro D5715 — 2100 Вт, турмалінова іонізація, дифузор
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Основні
| Тип пристрою | фен |
| Потужність | 2100 Вт |
| Кіл-ть швидкісних режимів | 2 |
| Кіл-ть температурних режимів | 3 |
| Режими | сушка волосся |
| іонне кондиціювання | |
| холодний обдув | |
| Насадки в комплекті | дифузор |
| тонка насадка-концентратор | |
| Особливості | петля для підвішування |
| Колір | чорний |
Особливості
| Безпека | захист від перегрівання |
Фізичні
| Швидкість повітряного потоку | 85 км/год |
| Додатково | решітка з кераміки для рівномірного розподілу тепла |
| зйомна задня решітка для легкого очищення | |
| тихий двигун |
Габарити брутто
| Ширина | 240 мм |
| Висота | 310 мм |
| Довжина | 120 мм |
| Вага | 0.93 кг |
| Об'єм | 0.0089 м3 |
Гарантія
| Гарантія | 36 місяців |
(D5715)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Remington |
| Колір корпусу | Чорний |
| Кількість температурних режимів | 3 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Потужність фена | 2100 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Фен |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Функція іонізації | Так |
| Холодний обдув | Так |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дифузор | Так |
| Концентратор | Так |
| Петелька для підвішування | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Особливості | петля для підвішування |
| Режими | сушка волосся, іонне кондиціювання, холодний обдув |
- Ціна: 1 512 ₴


