АКЦІЯ!
-3%










Фен Rowenta Express Style CV1801 — 1600 Вт, холодне повітря, чорний
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Основні
| Тип пристрою | фен |
| Потужність | 1900 Вт |
| Кіл-ть температурних режимів | 2 |
| Число швидкостей повітряного потоку | 2 шт |
| Режими | холодний обдув |
| Насадки в комплекті | концентратор |
| Особливості | петля для підвішування |
| Довжина шнура | 1.8 м |
| Колір | чорний |
Фізичні
| Матеріал | пластик |
| Комплектація | Інструкція |
| Гарантійний талон | |
| Фен | |
| Насадка - концентратор |
Габарити брутто
| Ширина | 140 мм |
| Висота | 80 мм |
| Довжина | 240 мм |
| Вага | 0.60 кг |
| Об'єм | 0.0027 м3 |
Гарантія
| Гарантія | 24 місяця |
(CV1801F0)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rowenta |
| Колір корпусу | Чорний |
| Кількість температурних режимів | 2 |
| Потужність фена | 1900 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Фен |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Холодний обдув | Так |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 1.8 м |
| Концентратор | Так |
| Петелька для підвішування | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Особливості | петля для підвішування |
| Режими | холодний обдув |
| Серія | Express Style |
- Ціна: 791 ₴



