АКЦІЯ!
-3%










Фен Rowenta K/Pro Stylist CV888LF0 — 2200 Вт, іонізація, дифузор, 2 концентратора
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Основні
| Тип пристрою | фен |
| Потужність | 2200 Вт |
| Кіл-ть температурних режимів | 3 |
| Число швидкостей повітряного потоку | 2 шт |
| Режими | іонізація |
| генератор іонів | |
| холодний обдув | |
| Насадки в комплекті | концентратор |
| дифузор | |
| Особливості | петля для підвішування |
| Довжина шнура | 1.8 м |
| Колір | чорний |
| Вага | 840 г |
Фізичні
| Додатково | компактний фен |
| знімна решітка | |
| Габарити (ШхДхГ) | 9.2 x18.2x29.8 см |
Габарити брутто
| Ширина | 300 мм |
| Висота | 110 мм |
| Довжина | 240 мм |
| Вага | 1.21 кг |
| Об'єм | 0.0079 м3 |
Гарантія
| Гарантія | 24 місяця |
(CV888LF0)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rowenta |
| Колір корпусу | Чорний |
| Кількість температурних режимів | 3 |
| Потужність фена | 2200 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Фен |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Функція іонізації | Так |
| Холодний обдув | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.84 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дифузор | Так |
| Довжина мережевого шнура | 1.8 м |
| Концентратор | Так |
| Петелька для підвішування | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Особливості | петля для підвішування |
| Режими | іонізація, генератор іонів, холодний обдув |
| Серія | Rowenta x KARL LAGERFELD |
- Ціна: 2 273 ₴





