АКЦІЯ!
-3%










Фен Rowenta Pro Expert CV8840 — 2200 Вт, іонізація, дифузор, 2 концентратора
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Основні
| Тип пристрою | фен |
| Потужність | 2200 Вт |
| Кіл-ть температурних режимів | 3 |
| Режими | іонізація |
| решітка знімна | |
| холодний обдув | |
| Насадки в комплекті | концентратор /2 шт. |
| дифузор | |
| Особливості | петля для підвішування |
| Колір | чорний з золотистим |
| Вага | 830 г |
Фізичні
| Швидкість повітряного потоку | 126 км/год |
| Додатково | компактний фен |
| мотор AC | |
| Габарити (ШхДхГ) | 18.2x9.2x29.8 см |
| Комплектація | Інструкція |
| Гарантійний талон | |
| Фен |
Габарити брутто
| Ширина | 300 мм |
| Висота | 240 мм |
| Довжина | 110 мм |
| Вага | 1.15 кг |
| Об'єм | 0.0079 м3 |
Гарантія
| Гарантія | 24 місяця |
(CV8840F0)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rowenta |
| Колір корпусу | Чорний |
| Кількість температурних режимів | 3 |
| Потужність фена | 2200 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Фен |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Функція іонізації | Так |
| Холодний обдув | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.83 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дифузор | Так |
| Концентратор | Так |
| Петелька для підвішування | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Особливості | петля для підвішування |
| Режими | іонізація, решітка знімна, холодний обдув |
| Серія | Pro Expert |
- Ціна: 2 069 ₴





