АКЦІЯ!
-3%










Фен-щітка Panasonic EH-KA42 — 600 Вт, 4 насадки, фіолетовий
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Основні
| Тип пристрою | фен-щітка |
| Потужність | 600 Вт |
| Кіл-ть швидкісних режимів | 2 |
| Режими | завивка |
| створення обсягу | |
| сушка волосся | |
| Насадки в комплекті | концентратор |
| насадка для створення об'єму | |
| для висушування волосся | |
| Особливості | петля для підвішування |
| Колір | фіолетовий |
Особливості
| Безпека | автоматичне вимикання /при перегріванні |
Фізичні
| Діаметр щітки | 24 мм / 40 мм |
| Додатково | шарнірне з'єднання проводу |
Габарити брутто
| Ширина | 260 мм |
| Висота | 270 мм |
| Довжина | 60 мм |
| Вага | 0.75 кг |
| Об'єм | 0.0042 м3 |
Гарантія
| Гарантія | 12 місяців |
(EH-KA42-V865)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Panasonic |
| Колір корпусу | Фіолетовий |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Потужність фена | 600 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Фен-щітка |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Петелька для підвішування | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Насадки в комплекті | концентратор, насадка для створення об'єму, для висушування волосся |
| Особливості | петля для підвішування |
| Режими | завивка, створення обсягу, сушка волосся |
- Ціна: 1 497 ₴


