АКЦІЯ!
-10%










Фен-щітка Remington Blow Dry & Style Caring — 1000 Вт, іонізація, кераміка, чорно-золотий
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Основні
| Тип пристрою | фен-щітка |
| Потужність | 1000 Вт |
| Кіл-ть швидкісних режимів | 2 |
| Кіл-ть температурних режимів | 2 |
| Число швидкостей повітряного потоку | 2 шт |
| Режими | іонізація |
| створення гладкої зачіски | |
| створення об'єму | |
| природна хвиля | |
| холодний обдув | |
| Насадки в комплекті | концентратор |
| щітка | |
| насадка-гребінець | |
| щітка зі змішаною щетиною | |
| Особливості | петля для підвішування |
| Довжина шнура | 1.8 м |
| Колір | чорний з золотистим |
| Вага | 749 г |
Особливості
| Безпека | термоізольований наконечник |
Фізичні
| Діаметр щітки | 38 мм , 50 мм |
| Додатково | знімна решітка |
| шарнірний шнур живлення | |
| Матеріал | пластик |
| Покриття нагрівального елементу | кераміка |
| Габарити (ШхДхГ) | 6.4х28х5.4 см |
| Комплектація | Інструкція |
| Гарантійний талон | |
| Мішечок для зберігання | |
| Фен-щітка |
Габарити брутто
| Ширина | 350 мм |
| Висота | 100 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Вага | 1.03 кг |
| Об'єм | 0.0070 м3 |
Гарантія
| Гарантія | 36 місяців |
(AS7500)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Remington |
| Колір корпусу | Чорний |
| Кількість температурних режимів | 2 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Потужність фена | 1000 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Фен-щітка |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Функція іонізації | Так |
| Холодний обдув | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.749 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 1.8 м |
| Петелька для підвішування | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | для гладкої зачіски, для хвиль, для об'єму |
| Насадки в комплекті | концентратор, щітка, насадка-гребінець, щітка зі змішаною щетиною |
| Особливості | петля для підвішування |
| Режими | іонізація, створення гладкої зачіски, створення об'єму, природна хвиля, холодний обдув, 2 температурні режими |
| Серія | Blow Dry & Style Caring |
- Ціна: 1 852 ₴





